Aktualności

15.06.2015 - Bayer Advantix, Kiltix i Foresto - u nas dostępne

 

Dzień dobry drodzy klienci. Pragnę przedstawić wam ofertę na preparaty przeciw pasożytom firmy Bayer. Wszystkie poniższe preparaty są dostępne od ręki w naszym sklepie, jednak z powodu braku możliwości sprzedaży ich drogą wysyłkowa, możliwy jest wyłącznie odbiór osobisty w naszym salonie "Karmy dla Psów Dogspassion" w Kętach przy ul. Sienkiewicza 4. Serdecznie zapraszam do zakupów. Ceny na poszczególne preparaty będą podane na dole strony. Przy większych ilościach możliwy jest rabat, który będzie ustalany indywidualnie.

Bayer Advantix - Zapobieganie i zwalczanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, a także odstraszanie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.). Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji kleszczy przez cztery tygodnie. Kleszcze są odstraszane oraz/lub zabijane, przez co ogranicza się ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Kleszcze umiejscowione na psie w momencie zastosowania preparatu zostaną zabite, ale pomimo to pozostaną wczepione i będą widoczne. Pchły na psie giną w ciągu jednego dnia od rozpoczęcia leczenia. Jednorazowe zastosowanie zapobiega dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Produkt może być stosowany jako element złożonego leczenia alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS). Działa przeciw pchłom 6 tygodni, przeciw kleszczom 4 tygodnie.

Advantix 0,4ml - 27 zł
Advantix 1,0ml - 28 zł
Advantix 2,5ml - 30 zł
Advantix 4,0ml - 32 zł

Bayer Kiltix - Do zwalczania i ochrony przed inwazją kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus oraz Ixodes ricinus, jak też pcheł Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis u psów. Działanie preparatu rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od założenia obroży i utrzymuje się przez siedem miesięcy. Działa przez 7 miesięcy. Nie jest wodoodporny.

Kiltix 38cm - 64 zł
Kiltix 53cm - 71 zł
Kiltix 70cm - 74 zł

Bayer Foresto - Do zwalczania i ochrony przed inwazją kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus oraz Ixodes ricinus, jak też pcheł Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis u psów. Działanie preparatu rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od założenia obroży i utrzymuje się przez siedem miesięcy. Działa przez 8 miesięcy. Jest wodoodporny.

Foresto 38cm - 88 zł
Foresto 70cm - 106 zł

Serdecznie zapraszam. Wszelkie pytania proszę kierować pod:

salon@dogspassion.pl
telefon 668-219-610

Sklep "Karmy dla Psów"
ul. Sienkiewicza 4
32-650 Kęty


Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie